مرکز زیبایی نیایش

درباره ما

درباره مرکز زیبایی نیایش

مرکز زیبایی نیایش ، در فضایی آرام و مناسب جهت بازگرداندن زیبایی، جوانی و تناسب اندام به میهمانان گرامی فعالیت می نماید. در این مجموعه همه چیز  به گونه ای پیش بینی گردیده تا شما به عنوان میهمان ما به نتیجه دلخواهتان دست پیدا کنید. این مجتمع در چهار زمینه کاشت موی طبیعی  و قابل رشد (مطب مو) ، تناسب اندام،لاغری و فرم دهی به بدن (مطب لاغری) زیبایی،جوانسازی و مراقبت های پوستی (مطب مراقبت های پوستی)  و جراحی زیبایی بینی با شیوه های نوین(مطب جراحی زیبایی بینی) فعالیت می نماید.

" برای آگاهی از وضعیت سلامت پوست، مو و اندام خود کافیست به این مرکز مراجعه کرده و پس از مشاوره با پزشکان و آگاهی کامل، پروسه درمانی خود را آغاز نموده و به سمت مسیر نهایی و مطلوب خود هدایت شوید. مجموعه مطب تا رسیدن به نتیجه دلخواه و حتی پس از دستیابی جهت حفظ شرایط مطلوبتان با شما همگام خواهد بود."

در زیر خلاصه ای از فعالیتهای هر بخش توضیح داده می شود.

 کاشت موی طبیعی:

کاشت موی طبیعی در روش های FIT وFUT ویا ترکیبی از این دو روش با استفاده از گرافت های درشت 5-4 میلیمتری (دارای 20- 15 تارمو) انجام می شود. این گرافت ها پس از درآمدن نمای عروسکی بسیارزشتی (مثل موهای مسواک) و تراکمی بسیار کم با نمای ناهنجار به سرشخص داده که این وضعیت با افزایش سن و ریزش موهای اطراف منطقه کاشته شده بدترگردیده واسیب جدی به موهای شخص وارد نموده و تصویر کاملاً غیرطبیعی ایجاد می نماید. این مسئله باعث ایجادحس بدبینی و ناامیدی بین بیشترمراجعین و مراکز کاشت نسبت به نتایج کاشت موی طبیعی شده است,همچنین درد و خونریزی و بجا ماندن اسکار پشت سر شخص را از جمله دیگر عوارضهای این تکنیکها میتوان دانست. لذا با پیشرفتهای علم پزشکی ,متخصصین پوست و مو همینک در اروپا و امریکا که با تکنیک SUT ازگرافت های کوچکتری به نام مینی گرافت (حاوی 10- 5 تارمو) و سپس میکروگرافت (حاوی 3- 1 تارمو) برای کاشت مو استفاده کرده وبا دقت بسیار بالا وبرداشت گرافتها با سرعتی بالاترکه سه برابر نسبت به روش های رایج میباشد را محقق کرده است. بدین ترتیب نتایج کاشت مو بهتر و طبیعی تر گردیده ,که همینک مرکز زیبایی نیایش با این تکنیک انحصاری و با متخصصین مجرب توانسته 3700 نفر را با موفقیت و با تراکمی بالا و باورنکردنی و خط رشد طبیعی انجام دهد. مدیریت این مرکز یک هدف را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آن جلب رضایت مراجعین خود بوده که ما افتخارداریم بگویم که اکثرمراجعین ما از طرف مراجعین قبلی این مرکز به ما معرفی شده اند.

لاغری و تناسب اندام:

ما مجموعه ای از شیوه های نوین را جهت لاغری و تناسب اندام گرداوری نموده ایم. ارائه رژیم غذایی مناسب جهت تناسب اندام، استفاده از روشها و تجهیزات پیشرفته جهت کویتاسیون و فرم دهی به بدن و همچنین لیزر لیپولیز ( لیپولیزر ) جهت لاغری موضعی توسط پزشک متخصص جراحی، همگی از خدمات مطب لاغری و تناسب اندام می باشد.

مراقبتهای پوستی:

در این مطب با بهره گیری از مشاوره پزشکان مجموعه،بهترین شیوه جهت بازگرداندن جوانی و زیبایی به پوست شما ارائه می گردد. «تمامی خدمات با پشتوانه علمی و بصورت کاملا حرفه ای»  به مراجعه کننذگان ارائه می شود. از بین بردن ضایعات پوستی با استفاذه از لیزر و یا با جراحی توسط پزشکان نیز در این مجموعه صورت می گیرد.

جراحی زیبایی بینی:

  در این مطب از جدیدترین شیوه های جراحی زیبایی بینی استفاده می گردد و تحول عظیمی در این شاخه بوجود آورده است. در این مرکز تمامی مراحل توسط و یا با نظارت پزشک انجام می گیرد.