مرکز زیبایی نیایش

Link Post Format

چند توصیه مهم درباره مراقبت های پس از کاشت مو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کاشت مو - کاشت موی طبیعی

چند توصیه مهم درباره مراقبت های پس از کاشت مو

زمانی که کاشت موی شما به پایان رسید، رعایت چه نکاتی بیشترین اهمیت را دارند؟

 

کاشت موی طبیعی این روزها یکی از مهم ترین جراحی های رایج در کشورمان محسوب می شود. یک عمل سرپایی ساده اما در عین حال بسیار دقیق و حساس که تنها در صورتی که توسط متخصصین حرفه ای و متبحر علم کاشت مو صورت بگیرد، مراجعه کننده را به نتیجه مورد نظرش می رساند.

اما یکی از مهم ترین مقاطع در فرایند کاشت مو، به مراقبت های پس از درمان کاشت مو بر می گردد. در حقیقت رعایت نکات کلیدی پس از درمان، نقش زیادی در نتیجه کاشت موی فرد مراجعه کنند خواهد داشت.

کاشت مو - کاشت موی طبیعی

چند توصیه کلیدی که از پس از کاشت مو باید آنها را رعایت کرد:

*شب پس از انجام عمل کاشت مو و چند شب پس از آن، بهتر است سر خود را بالاتر از بقیه اعضای بدن قرار دهید.در صورت نیاز برای خواب و درد داروهایی تجویز می شود. عموما به داروهای آنتی بیوتیک نیازی نیست.

*صبح پس از جراحی کاشت مو، هدبند را خارج می سازید و دوش می گیرید و  پوست سر خود را سه مرتبه می شوئید، فقط برای روز اول این کار را انجام دهید.

*در روزهای باقی مانده هفته، باید روزی دو مرتبه دوش بگیرید. به شما آموزش داده می شود که در حین دوش گرفتن به آرامی ناحیه کاشته شده را با یک شامپوی مخصوص به آرامی تمیز کنید. گرافت های واحد فولیکولی به خوبی در نواحی دریافت کننده قرار گرفته اند و در حین دوش گرفتن از جای خود بیرون نمی آیند. در صورتی که از دستورالعمل هایی عرضه شده پیروی کنید، پس از اولین دوش، دیگر به بانداژ نیازی نخواهید داشت.

*اگر چه باید برای هفته اول پس از جراحی ریزش مو باید با احتیاط با موی خود رفتار کنید، ده روز پس از آن می توانید شامپو زدن، شانه زدن و مراقبت های موی نرمال را از سر بگیرید. در این زمان، گرافت ها به خوبی سر جای خود محکم شده اند. همچنین در این زمان می توانید موهای خود را کوتاه کنید. چهار هفته پس از کاشت مو، در صورت تمایل، می توانید موهای خود را رنگ کنید.

*عموما بیماران می توانند کارهای روزمره خود را فورا پس از عمل کاشت مو از سر بگیرند. ورزش محدود در اولین هفته شروع می شود. برای چند هفته پس از جراحی کاشت مو بتسه به نوع برش ناحیه اهدا کننده و شل بودن پوست سر،  باید از انجام حرکات ورزشی سنگین خودداری کنید.

 

 

 

“مشتریان ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

جهت مشاوره با متخصص با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-22076001

021-22075003

021-26743370

021-26743371

09124641822

مرکز زیبایی نیایش